Harcama Yaparken İndirim Kazanmak Artıway İle Mümkün

İnternetten alışveriş yapmayan kişi sayısı çok azdır. Hele de bu yazılanları okuyan birisiyseniz mutlaka internetten alışveriş yapmışsınızdır. İnternetten alışveriş yaparken size geri ödeme yapan siteler aracılığıyla indirim kazanma ihtimaliniz olduğunu biliyor muydunuz?

Artıway nasıl çalışır?

İndirim kazanmak için öncelikle sisteme üyelik gerçekleştirmeniz gerekli. Üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Üye olduktan sonra Artıway`de mağazanı seç, Bonus Al linkine tıkla ve mağazaya geçerek her zamanki gibi alışverişini tamamla. Artıway, bu süre boyunca alışverişinin takibini yaparak, hesabına bonuslarının yatmasını sağlayacaktır.

Artıway ile mağazaya tıkladığında, sistem seni tanıyarak alışverişinin kaydını tutuyor. Harcamanın anlaşılan tutarını mağazadan alınıp, servis masrafını çıkardıktan sonra Artıway hesabına yatıyor.

Mağazadan bonus onayları alındığında ve 30 TL hesap görme limitine ulaştığında, banka hesabına veya İninal Kart’ına transfer edebilirsin. Bu süreç sonrasında, paran 3-5 iş günü içerisinde hesabına ulaşacaktır.

Artıway Chrome eklentisi, online mağazalara göz atarken ya da google içinde arama yaparken bonus kazanabileceğiniz mağazaları size sunan akıllı bir uygulamadır. Bu eklentiyi kurarak indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

 

Son Yazılar

İlginizi Çekebilir