Citroen ve Peugeot Harita Güncelleme Cartography 16.0.0-r0

Her sürücü, güncel navigasyon haritalarına sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu bilir. Gelişen yol durumları, yeni yollar ve mekanlar, seyahat ederken bilinçli kararlar almanıza yardımcı olur. Citroen ve Peugeot araçlarınızın navigasyon haritalarını güncellemek artık daha kolay ve erişilebilir hale geldi. Citrien C3 Aircross, Citroen C5 Aircross, Peugeot 308, Peugeot 3008, Peugeot 2008, Peugeot 5008 model araçlarda  Cartography 16.0.0-r0 versiyonuyla, harita güncellemelerini yapabilirsiniz.

Neden Harita Güncellemesi Önemlidir?

Navigasyon sistemleri, günlük seyahatlerimizde bize rehberlik eder. Ancak, eski veya güncel olmayan haritalar, yanlış yönlendirmelere, gereksiz gecikmelere ve hatta kaybolmalara neden olabilir. Bu nedenle, harita güncellemeleri aracınızın navigasyon sistemini güncel tutmak ve en iyi seyahat deneyimini sağlamak için önemlidir.

Citroen ve Peugeot Harita Güncelleme Nasıl Yapılır?

Kullanıcılar genellikle Peugeot ya da Citroen uygulaması üzerinden indirilen haritaları yüklemede sorun yaşamaktadır. Bunun için en ideal yöntem şu şekilde:

 1. Cartography 16.0.0-r0 dosyasını TomTom üzerinden indirin (18.4 GB)

  http://download.tomtom.com/OEM/PSA/MAP/PSA_map-eur_16.0.0-r0-NAC_EUR_WAVE4.tar

 2. İndirilen dosyayı açarak en az 32 GB büyüklüğünde bir flash belleğe kopyalayın.
 3. Flash bellekte aşağıdaki görüntüdeki iki dosyanın olması çok önemli. Bu dosyalardan biri yoksa, güncelleme yapamazsınız.

  Citroen Peugeot Harita GÜNcelleme
  Citroen Peugeot Harita Güncelleme

 4. Daha sonra flash belleği aracınıza motor çalışıyorken takın ve yönergeleri izleyin.
 5. Yaklaşık 15-20 dakika içinde kurulum bitecektir.

 

Son Yazılar

İlginizi Çekebilir