CleanMyMac X İncelemesi

Merhaba değerli takipçilerimiz. TechTalkTurkey ekibi olarak ürün ve program incelemesine devam ediyoruz. Bu yazımızda MacPaw tarafından üretilen ve beğeniyle kullanılan CleanMyMac X uygulamasını inceleyeceğiz. 

Daha önce hatırlarsanız CleanMyMac 3 incelemesini yaptık. Programı daha önce kullananlar arayüze yabancılık çekmeyecektir. CleanMyMac X performans açısından ve tasarım açısından bir önceki sürüme göre daha kullanışlı diyebiliriz. 

CleanMyMac 3 özelliklerine ek olarak CleanMyMac X uygulamasının farklarından bahsedelim.

CleanMyMac X İncelemesi

Cleanmymacx Inceleme

Arayüz olarak program çok kullanışlı diyebiliriz. Programın tüm özelliklerine sol tarafta bulunan menü çubuğundan ulaşabilirsiniz. Bir önceki sürüme ek olarak getirilen ve çok kullanışlı bir özellik olan Malware Removal, bilgisayarınızdaki zararlı uzantıları bulup silmenize yardımcı oluyor. 

Cleanmymacx Inceleme

Malware Removal taramasını düzenli olarak çalıştırmanızı tavsiye ediyoruz. Bu ekilde daha güvenilir bir bilgisayarınız olabilir. 

CleanMyMac X ile beraber gelen bir diğer önemli özellik, bilgisayarınızdaki tüm uygulamaları tek yerden güncelleyebilmeniz. Kullanıcılar için büyük bir kolaylık sağladığını belirtelim. Hangi uygulamaların güncellenmesi gerektiğini tek pencerede kolayca görebilir ve tümünü tek tıkla güncelleyebilirsiniz. 

Cleanmymacx Techtalkturkey Review 3 Techtalkturkey - Teknoloji İncelemeleri April

Bilgisayarınızdaki çok yer kaplayan uygulamaları ve dosyaları CleanMyMac X ile rahatlıkla görebilir ve hangisini silmeniz gerektiğine karar verebilirsiniz. Böylelikle özellikle yer sorunu olan bilgisayarlarda dahili hafıza probleminin üstesinden kullanmadığınız uygulama ve dosyalardan kurtularak gelebilirsiniz. 

Cleanmymacx Techtalkturkey Review 5 Techtalkturkey - Teknoloji İncelemeleri April

MacPaw gerçekten çok kullanışlı ve bilgisayar kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran ürünler ortaya koymakta usta bir firma diyebiliriz. Siz de bu ürüne lisanslı bir şekilde sahip olmak istiyorsanız, bu bağlantıdan ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz. 

Son Yazılar

İlginizi Çekebilir

Merhaba değerli takipçilerimiz. TechTalkTurkey ekibi olarak ürün ve program incelemesine devam ediyoruz. Bu yazımızda MacPaw tarafından üretilen ve beğeniyle kullanılan CleanMyMac X uygulamasını inceleyeceğiz.  Daha önce hatırlarsanız CleanMyMac 3 incelemesini yaptık. Programı daha önce kullananlar arayüze yabancılık çekmeyecektir. CleanMyMac X performans açısından ve tasarım açısından...CleanMyMac X İncelemesi