İndirimli Hosting Satın Alın – Hostinger Hosting İncelemesi

En Hızlı Hosting – İndirimli Hosting Alın

İsterseniz sonra söyleyeceğimizi şimdi söyleyelim. Hostinger’den indirimli hosting planı almak için buraya tıklayın. Sepetinizde ekstra %20’ye varan indirim kuponu tanımlandığını göreceksiniz.

Hostinger, 15+ yıl önce ücretsiz bir web barındırma hizmeti olarak ilk lansmanından bu yana çok yol kat etti. Bugün, piyasadaki en iyi web barındırma sağlayıcılarından biridir; web sitesi sahipleri için uygun fiyatlı planlar, yüksek kaliteli barındırma ve diğer avantajlar sunar. İster sıfırdan yeni bir site başlatıyor olun ister sağlayıcıları değiştiriyor olun, Hostinger’ın sizin için uygun olup olmadığını görmek için bu kapsamlı incelemeyi kullanabilirsiniz.

Hostinger’ı En İyi Web Barındırma Hizmetleriyle Karşılaştırın

Kaliteli bir web barındırma hizmeti seçmek çok önemlidir. Web barındırıcınız, başarı için önemli olan çalışma süresi, sayfa yükleme hızı ve diğer performans ölçütleri üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir.

Araştırmamıza dayanarak, Hostinger’ın çoğu insan için en iyi web barındırma hizmeti olduğunu güvenle söyleyebiliriz.

Hostinger, yüksek kaliteli barındırma ve esnekliği nedeniyle listemizde ilk sırada yer alıyor. Hem yeni başlayanlar hem de büyük web siteleri için çok çeşitli kullanım durumlarını barındırır.

Ayda sadece 1,99 dolardan başlayan planlarla, bu kadar saygın bir barındırma hizmetinde bulabileceğiniz en uygun fiyatlı seçeneklerden biridir. Ancak bu fiyat sizi yanıltmasın çünkü bu hizmet, daha yüksek fiyat noktalarında gelen diğer web barındırıcılarıyla rekabet etmektedir.

Hostinger: İyi ve Kötü Yönleri

Piyasadaki herhangi bir ürün gibi, Hostinger’ı web sitelerinizin web sunucusu olarak seçmenin artıları ve eksileri vardır. Hostinger’ın lehine çalışan birkaç temel unsuru ve birkaç potansiyel dezavantajı belirtmek istiyoruz, böylece sizin için en iyi seçim olup olmadıklarına dair tüm hikayeyi elde edersiniz.

İyi Yönleri

Hızlı Yükleme Süreleri: Sitenizin yükleme süresinin çok önemli olduğu bir sır değil. Bir ziyaretçi web sitenize gelir ve bir şeylerin yüklenmesini beklemek zorunda kalırsa, buralarda kalmazlar. Aslında, birçok kişi bir sitenin yüklenmesi için birkaç saniyeden fazla beklemeye istekli değildir.

Hostinger’ın yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde değil, aynı zamanda Asya ve Birleşik Krallık’ta da sunucuları vardır, böylece siz veya ziyaretçileriniz nerede olursanız olun genel yükleme sürelerini hızlı tutmaya yardımcı olur.

Fevkalade Uygun Fiyatlı: Bir Barındırma planında yalnızca hızlı site hızları elde etmekle kalmaz, aynı zamanda bu planlar etrafındaki en rekabetçi fiyat noktalarından bazılarında önde gelir.

Paylaşılan barındırma, tek bir site için ayda 1,99 ABD dolarından başlar ve birden fazla siteyi destekleyen veya daha fazla kaynak tahsis eden planlar ayda 2,99 ABD dolarından başlar. WordPress ve VPS barındırma, sırasıyla aylık 1,99 ABD doları ve 3,49 ABD dolarından başlar.

Para İade Garantisi: Hosting satın alımınızdan memnun değil misiniz? Sorun değil. Deneyiminiz umduğunuz tek şey değilse, denemek ve paranızı geri almak için 30 gününüz var. Ancak, geri ödeme ücretlerinin, alan adı yenilemelerinin ve gizlilik korumasının 30 günlük para iade garantisinin bir parçası olmayan tek şey olduğunu unutmayın, bu yüzden bunu aklınızda tutun.

Barındırma, alan adı transferleri ve SSL sertifikalarının tümü satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edilebilir.

Ücretsiz Alan Adı: Barındırmanızla birlikte gitmek için bir alan adına ihtiyacınız var ve alan adınızı ve barındırmanızı ayrı şirketlerden satın alabilirken, her şeyi tek bir yerde yapabilmeniz güzel. Etki alanını ücretsiz olarak alabilmeniz daha da güzel. Bu, Hostinger’ın web barındırma planlarından herhangi birini tek site katmanının üzerinde tercih edenler için ayrı bir seçenektir.

Olusuz Yönleri

Telefon Desteği Yok: Bazen bir sorunla ilgili yardım almak için telefonda gerçek bir insana ihtiyacınız olur ve ne yazık ki Hostinger bu seçeneği sunmuyor. Müşteri desteğiyle iletişime geçmenin tek yolu canlı bir sohbettir, bu iyi bir şeydir, ancak sizi muhtemelen sinir bozucu şeyler arasında gezdirmek için yapılan bir telefon görüşmesiyle aynı şey değildir.

Şimdi tek yapmanız gereken şey indirimli ve hızlı hosting firmasından hizmet almak için buraya tıklamak. Unutmayın, %20 ye kadar indirim kazanma şansınız var. Hostinger %20 indirim kuponu otomatik olarak tanımlanacaktır. 

Son Yazılar

İlginizi Çekebilir