iPhone ve iPad İle Grup FaceTime Görüşmesi Nasıl Yapılır

Grup FaceTime Görüşmesi Nasıl Yapılır?

Grup Facetime görüşmesi nasıl yapılır? iPhone ve iPad ile artık 32 kişilik Grup FaceTime görüntülü görüşme yapabilirsiniz. iPhone ve iPad’de bir Grup FaceTime görüntülü sohbeti nasıl başlatacağınıza ve aynı zamanda, kullanıcıların mevcut bir FaceTime görüntülü sohbete nasıl ekleneceğini, bunun iOS’ta bir grup görüntülü sohbete nasıl dönüştürüleceğini gösterelim.

Not: Grup FaceTime videosu, iPhone 6s veya daha yeni, iPad Pro veya daha yeni, iPad Air 2 veya daha yeni, ve iPad Mini 4 veya daha yeni bir cihazla kullanılabilir ve bu cihazlar iOS 12.1 veya daha yeni bir sürümünü çalıştırmalıdır. Bununla birlikte, diğer iOS 12.1 destekli cihazlara sahip kullanıcılar bir Grup FaceTime çağrısına katılabilirler, ancak yalnızca sesli görüşme yapabilirler.

Bu sınırlamaların yanı sıra, iOS cihazınızda FaceTime’ın etkinleştirildiğinden ve video sohbet ettiğiniz her hangi bir alıcıda FaceTime’ın etkin olduğundan ve cihazlarının güncel ve FaceTime grup videosuyla uyumlu olduğundan emin olmanız gerekir.

iPhone veya iPad’de Grup FaceTime Video Sohbeti Nasıl Başlatılır

  1. iOS’tan birden çok katılımcıyla istediğiniz zaman yeni bir Grup FaceTime görüntülü sohbeti başlatabilirsiniz. Henüz yapmadıysanız, iOS’ta FaceTime uygulamasını açın.
  2. FaceTime uygulamasının sağ üst köşesindeki “+” düğmesine dokunun.

Grup Facetime GÖRÜşMesi NasıL YapıLıR3. Bir Grup FaceTime görüntülü görüşmesine katmak istediğiniz kişileri + ile ekleyin, 32 kişiye kadar ekleyebilirsiniz

4. Grup FaceTime görüntülü sohbeti başlatmak için “Video” butonuna dokunun.

Grup Facetime GÖRÜşMesi NasıL YapıLıR

5. Eklediğiniz tüm kişilerin telefonu aynı zamanda çalacaktır. Grup görüşmesinden çıkmak isteyen kişilerin (siz dahil) ekrandaki X işaretine tıklamaları yeterli olacaktır.

 

Son Yazılar

İlginizi Çekebilir