PDF Dosyalarınız Üzerinde Değişiklik Yapmanın En Kolay Yolu

Ücretsiz PDF Düzenleme Programı İle Artık Dosyaları Düzenlemek Çok Kolay

Ücretsiz PDF düzenleme programı mı arıyorsunuz? PDF dökümanlarınız üzerinde ekleme-çıkarma yapmak ve düzenlemek bir kaç yıl öncesine göre artık çok daha kolay ve hızlı. Adobe Acrobat uygulamasıyla çok ileri düzey değişiklik yapma imkanınız varken, basit kelime ekleme ya da çıkarma işlemleri için çok ağır bir program kullanmanıza gerek yok. Bu işi Online olarak ücretsiz ve çok kolay  yapma yolu var.

Tek yapmanız gereken şey PDF dosyanızı Google Drive hesabınıza yükleme. PDF dosyanızı düzenlemek ve içeriğini değiştirmek için şu adımları takip edin:

  1. PDF dosyanızı Google Drive hesabınıza yükleyin. Bunun için  New > File Upload seçeneğini işaretleyip yüklemek istediğiniz dosyayı seçmeniz yeterli.
  2. Yükleme işlemi bittikten sonra Google Drive’a yüklediğiniz dosyanın üzerinde sağ tıklayıp Open With > Google Docs seçeneğini seçiyorsunuz.

    Pdf DosyalarıNıZ ÜZerinde DeğIşIklik YapmanıN En Kolay Yolu
    PDF Dosyalarınız Üzerinde Değişiklik Yapmanın En Kolay Yolu

  3. PDF dosyanız yeni bir sekmede düzenlenebilir Google Docs formatlı yeni bir dosya olarak açılacaktır.
  4. Değişiklik yapma işleminiz bittikten sonra dosyayı bilgisayarınıza PDF ya da Word formatında kaydedebilirsiniz.  File > Download sekmesine tıklayarak istediğiniz formatta kayıt yapabilirsiniz.

Son Yazılar

İlginizi Çekebilir