Apple iPad Pro İçin Yeni Reklam Filmleri Yayınladı

Apple iPad Pro modelleri kullanıcıya sunduğu performanslarıyla şu ana kadar tartışmasız tablet piyasasının lideri konumunda. Fakat Apple bildiğimiz gibi ürünün performansı ve tanınırlığı ne kadar yüksek olursa olsun, tanıtıcı reklam filmlerine önem veren bir firma. Bu kapsamda son zamanlarda Apple kendi YouTube hesabından iPad Pro modellerini tanıtıcı dört yeni reklam filmi yayınladı. İşte Apple iPad Pro reklam filmleri.

Apple iPad Pro Reklam Filmleri

Reklam filmlerinde ilk göze çarpan durum, Apple tarafından iPad Pro modellerinin çoğu bilgisayardan daha hızlı ve verimli bir çalışma deneyimi sunduğu tezi sunulmakta.

İkinci reklam filminde iPad Pro modellerinin telefonlarla kıyaslandığı görülmekte ve WiFi bağlantısı olmadığı zamanlarda LTE teknolojisi sayesinde her yerde internete bağlanabileceğinizi belirtiyor.

Üçüncü reklam, ofis uygulamalarının tabletlerde verimli olmadığını savunan kullanıcılara yönelik. Burada iPad Pro modeller için özel olarak üretilen kalemin Microsoft Word programında da istenildiği gibi kullanılabileceği vurgulanmakta. Tabletini bilgisayar gibi kullanmak isteyen kullanıcılar için güzel bir özellik denebilir.

Son reklam filminde Apple ürünlerinin diğer tüm bilgisayarlardan belki de en önemli farkı dillendirilmekte ve bu özelliğin Apple tabletlerinde de geçerli olduğu vurgulanmakta. Bilgisayarının virüs kapmasından korkan kullanıcılara yönelik yapılan bu film, Apple tabletlerin de PCler için geçerli olan virüsleri kapmayacağı vurgulanmakta.

Aşağıdaki tartışma formunda Apple iPad Pro ürünleri hakkında ne düşündüğünüzü paylaşmanızı bekliyoruz!

YouTube kanalımıza abone olun!

Son Yazılar

İlginizi Çekebilir